رضوان جونم, تولدت مبارک

اون روز وقتی برای اولین بار رو به روم نشستی و من یه طومار سوال نوشته بودم وقتی که بهم گفتی مثل فردوسی پور سوال می پرسی و من خندم گرفته بود نمیدونستم که قراره بشی عزیزترین فرد زندگیم.

 

22 تیر ماه که رسما شدی مرد زندگیم و اسمت رفت توی صفحه دوم شناسنامم همینقدر میدونستم که پسر خوبی هستی و حالا بعد از 4ماه و خورده ای فهمیدم که تو فوق العاده خوبی.

 

اول اولاش به خاطر اینکه خیلی با اخلاق, خصوصیات, سلیقه ها و توقعات هم توی زمینه های مختلف آشنا نبودیم از دست هم ناراحت می شدیم عصبانی می شدیم گاهی لجمون از دست کارای همدیگه در می اومد اما همینطور که زمان پیش رفت ما هم بیشتر خودمونو به این زندگی دوتایی وفق دادیم.

 

فهمیدیم که یه جاهایی باید گذشت کنیم یه جاهایی تو با خنده و شوخی بعضی وقتا با ناز کشیدن موضوع رو به راحتی حل می کردی. و الان واقعا معنی این جمله رو می فهمم که میگن زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند. چون چیزی که یه بحث یا یه دعوا رو ختم به خیر میکنه علاقه ایه که تو آدم از کارای خوب و عاشقانه قبلی طرفش ایجاد شده.

 

خوشم میاد ازت که احساستو خیلی راحت به زبون میاری خیلی راحت بهم میگی دوسم داری, خیلی آسون بهم میگی ازم چی میخوای, کجا توقع چه رفتاری رو ازم داری و خیلی چیزای از این دست.

 

همیشه وقتی با هم میریم بیرون می خندی شوخی میکنی مسخره بازی در میاری که بهم خوش بگذره یه بارم داشتیم برمی گشتیم خونه تو ماشینمون بلند بلند داد میزدی میگفتی خانوما آقایون من عاشق این خانومم بهت گفتم زشته رضوان و تو خیلی خوشگل خندیدی.

 

حواست بهم هست, اگه یه موقع تو آشپزخونه باشم میای کمکی از دستت بر بیاد انجام میدی, دوس داری همیشه به خودم برسم شیک بگردم توی پوششم تنوع داشته باشم و تو خونه برات آرایش کنم.

بعضی وقتا بهم میگی سمانه چرا من اینقدر دوسِت دارم؟

 

درسته من و تو قبل ازدواج عاشق هم نبودیم مثل خیلی ها با هم دوست نبودیم و اصلا همدیگرو ندیده بودیم و نمیشناختیم. اما الان عشق بینمون هست. و بیشتر از قبل باورم تقویت شده که هیچی مثل یه سیرت زیبا یه زن رو عاشق یه مرد نمی کنه. وقتی اول زندگی ملاک انتخابت ایمان, رفتار و اخلاق طرفت باشه مطمئن باش برنده ای.

 

رضوانم عاشقتم که حتی وقتی ساعت کاریت زیاده و میای پیشم لبات پر خندست شوخی میکنی و همه خستگیهاتو زیر نگاه های مهربونت پنهون میکنی.

 

من عاشق محبتها, گذشت ها, دل رحمی ها, کمک حال بودنات, توجه ها, هدیه ها و دست و دلبازی هات هستم. عاشق خود خودت.

 

همه اینها رو گفتم تا بهانه ای باشه واسه تبریک روز تولدت.

2 آذر سالروز تولدت مبارک بهترین من.

/ 6 نظر / 40 بازدید
ونیزی

آیا می دانید با حذف جمله “خب دیگه چه خبر” از زبان پارسی ارزش سهام مخابرات با کاهش ۸۰ درصدی مواجه می شود ! خب نگفتی دیگه چه خبر؟!!

omid

خیلی واست خوشحالم. خیلی خیلی زیاد... واستون بهترین ها رو آرزو میکنم و از خدای خوبمون شادی، عشق و خوشبختی واستون می خوام. [گل][گل]

فریبا

واااااااااای...سمانه...چقدر خوشمل نوشته بودی.چه شوهر خوبی داری.چه قدر رویایی...امیدوارم هر روز خوشبخت تر از دیروز باشید عزیزم.

حمید

چقدر خوب...خوشحالم خیلی.............

ریحانه

سلام سمانه شما که ما رو یادت رفته اما ما شما را به خاطر داریم. از طرف م هم به اقا رضوان تبریک بگو....به شما هم تبریک میگم

ارزو

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]