همسر آینده!!!

ســلام

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم.

اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی، فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی!

اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند"داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی برود بالاتر!

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!

اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که جایی زندگی کنیم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو باشد!

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا "به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟!

اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی!

و بالاخره...

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است.

 

پ.ن: این متنو جایی خوندم خندم گرفت از این همه زکاااااااوتگفتم نزدیک عیده دور همیم این متنو بزارم یک کمی بخندیم. البته واسه اینکه سوتفاهمی پیش نیاد باید بگم که همونطور که هم پسر خوب داریم هم بد, تو دنیای دخترا هم این مساله صدق می کنه.

/ 16 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آدم بزرگ

[گل][لبخند] good job

صادق

سلام جالب بود . اینکه شما دختر خانمها ینقدر کم توقع هستین داره یه بحران جهانی درست می کنه واسه پسرعژها و خودتون البته و.. سال خوبی داشته باشی و جدا امیدوارم همیشه خوشحال باشی

دیاکو

عجب !!!! [قهقهه][قهقهه][قهقهه] خیلی باحال بود [نیشخند]

Samane

salam khubi?umadam webet chon ham esme khodami[شوخی]

Samane

اینم اون یکی وبمه[شوخی]

Samane

ااااااا این شکلکه چرا اینجوریه؟[شوخی] ساااری من فک کردم این[شوخی] اینه[چشمک]!!!!!!!!!!1

پیامک های دل

سلام!!!! عجب من فقط موندم این همه اعتماد به نفس از کجا میشه؟؟؟ البته بسیاری از پسر ها هم هستن که این شرایط رو قبول می کنن فکر کنم!!!! هاهاهاهاها

nadiya

damet garm.kheyli khosham omad.delam barashoon sookht.teflak pesara chegha rahat ram mishan...